Tatil ArkadaşlığıTatil YazılarıUncategorizedYaz Tatili TavsiyeleriYurt Dışı Tatili

Tatilde Arkadaş Bulmanın Yolları

Tatilde Arkadaş Bulmanın Yolları

Sonunda, kafanıza göre tatil yapmaya karar verdiniz, ailenizi veya arkadaşlarınızı her şey dâhil eğlenceli bir hafta geçirmek için bir araya getirdiniz ya da en sevdiğiniz tatil bölgesinde muhteşem bir son dakika fiyatı buldunuz. Aileniz veya arkadaşlarınız ile seyahat ediyor olmanıza rağmen, tatilde yeni arkadaşlarla tanışmak, herhangi bir destinasyonda deneyiminizi bir o kadar zenginleştirebilir. Dünya, düşündüğünüz kadar büyük ve her zaman bildiğiniz kadar küçüktür ve siz dışarıdayken ve zevk almakla ilgili olarak kiminle karşılaşacağınızı kesinlikle bilemezsiniz. Tatilde Arkadaş Bulmanın Yolları, evdeki ile aynıdır, ancak insanların her gün yabancılarla yapılan konuşmaları daha da açık hale getirdiğini görebilirsiniz. Vereceğimiz bu ipuçları, yalnız ya da arkadaşlarınız ile beraber tatil yapıyor olmanıza bakılmaksızın, herhangi bir tatil seyahatinde etkisini gösterecektir.

Yüzme havuzu barları her zaman iyi bir mekândır

Yüzme havuzunun etrafında toplanan insanlar genellikle dost canlısı gruplardır, bu yüzden yüzme havuzları, yüzmek ve sohbet etmek için harika bir yerdir. Arkadaşlık kurmak ve sohbeti başlatmak için iyi bir yoldur. İnsanlar bazen kendileri hakkında konuşmayı severler!

Etkinliklere katılın

Yeni insanlarla karşılaşmak için denenmiş ve doğru bir yöntemdir ve bir tesiste bulunan çok sayıda etkinlik sayesinde, kendi lehinize kullanarak her türlü fırsata sahip olursunuz. Otellerde ve tatil köylerinde yapılan animasyon gösterilerine katılarak, arkadaş edinebilirsiniz. Bu tür organizasyon ve aktiviteler, tatil arkadaşı bulmak için en iyi yollardan biridir.

Açık fikirli olun, herkese bir şans verin

Seyahat ederken açık fikirli olursanız, dünyanın her yerinden farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Her otobüste, kafede, kitapçıda veya kulüpteki ilginç insanların olduğunu çabucak öğreneceksiniz; Onlara bir şans verirseniz herkesin sunabileceği bir şey vardır. Bu arada kendinizde olan farklılıkları da bu sayede fark edebileceksiniz.

Konaklama için Pansiyon tercih edin

Pansiyon konaklaması, yalnız seyahat ederken insanlarla tanışmanın en iyi yoludur; Bir pansiyonda kalmanın sosyal yönü oldukça renklidir. Yalnız gezginlere sorun ve aynı şeyi söylerler. Pansiyon ve hosteller sosyalleşmenin en güzel yeridir.

Sosyal Uygulamaları kullanın

Sosyalleşme adına kullanılan yüzlerce uygulama bulunmaktadır ( instagram, tinder gibi ). Bu uygulamalar sayesinde bulunduğunu bölgede yalnız seyahat eden gezginler ile tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz.

Tura katılın

Yalnız seyahat olarak eğlenceli ve özgürleştirici olabileceği gibi, her seferinde tekrar tekrar bir grubun parçası olmak ve tüm planları kendiniz yapmak zorunda kalmamak iyi olabilir. Bir süreliğine yalnız seyahat ediyorsanız, birkaç haftalığına bir grup turuna katılmayı düşünebilirsiniz.

Yurtdışı seyahatine çıkın

Kendimizi en özgür hissettiğimiz tatil bölgeleri genelde yurt dışı olur. Yurt dışına çıkın. Özgürce insanlarla tanışın. Çekinmeyin. Dil bilmenize çok fazla gerek yok. Gönül diliniz bile iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca cep telefonuna çeviri programı yüklemeyi unutmayın!

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close