Kadınlar içinTatil Arkadaşlığı

Kadın/Bayan Tatil Arkadaşı

Kadın/Bayan Tatil Arkadaşı

Kadın/bayan tatil arkadaşı arayanların sebepleri farklıdır. Kimi yalnız kalmak istemez, kimi de masrafları paylaşmak ister. Sebebi ne olursa olsun tatil arkadaşı arayanların hemen hepsi internette bunun için açılmış olan forumları mutlaka ziyaret ederler. Burada genelde erkekler bayan tatil arkadaşı ararlar. Ancak nadiren de olsa kadınlarında tatil arkadaşı aradığına rastlamak da mümkün oluyor.

İnternetten önce  tatil arkadaşı, yakın arkadaş çevresinden seçilirdi. Bu seçimlerin tatil sonrasında çıkardığı sıkıntılı durumlar meydana gelince genel olarak vaz geçildi. Bu nedenle tatil için arkadaş arayanlar, artık uzak çevreden hatta hiç tanımadığı insanlar arasından seçiyor insanlar tatil arkadaşını.

Kadın/Bayan Tatil Arkadaşı Nedir?

kadın/ bayan tatil arkadaşı

Kadın/bayan tatil arkadaşı sadece tatil için arkadaşlık etmesi istenen bayanlardan seçilmektedir. Bu durumda teklifi yapan kişi kimse kendi teklifine gelen talepleri değerlendir. En uygun olan adayların arasından seçim yapar. Burada seçici olan kişi kimi zaman kadın kimi zaman erkek olabilmektedir.

Bekar ve başarılı erkekler tatilde yalnız olmayı pek sevmezler. İşlerini şansa bırakmak da istemezler. Bu nedenle gitmeden önce kriterlerine uygun olan bayan tatil arkadaşını bulmayı hedeflerler. Kriterlerine uyan bayan tatilarkadaşını bulduktan  sonra karşılıklı olarak istekler belirlenir. Anlaşma sağladıkları takdirde birlikte tatile giderler.

Bazen tek başına gitmek istemeyen kadınlar da kendilerine kadın/ bayan tatil arkadaşı ararlar. Bazen de ekonomik olmasını istedikleri için kadınlar kendilerine hem cinsi olan bir tatil arkadaşı ararlar. Çünkü tek başına bir odada single olarak kalmak 1 buçuk kişilik ücret ödemek demektir. Oysa iki kişi bir odayı paylaşırsa o zaman herkes tek kişilik para öder. Bu da 2 günde artı bir gün daha fazla tatil kazanmak demektir. Böyle bir fırsatı değerlendirmek isteyen bayanlar tatil arkadaşı arayışına girerler.

Kadın Tatil Arkadaşı Nasıl Seçilir?

kadın/bayan tatil Arkadaşı
Bayan tatil arkadaşı

Kadın/bayan tatil arkadaşı seçimi sırasında en önemli kriter güvenilir olmasıdır. Bu konuyla ilgili akla hayale gelmeyecek şekilde dolandırıcılık, hırsızlık ve hatta organ mafyası hikâyelerini duymuş olabilirsiniz. O nedenle tanımadığınız tatil arkadaşına sıcak bakmayabilirsiniz. Ama gereken testlerden geçirdiğiniz tatil arkadaşı ile tatile gitmekten korkmayın.

Tatil arkadaşınızı tanıma testi yaparken karşılıklı olarak güven tesis etmek gerekir. Bunu siz de karşı tarafa yapmalısınız. Bir yerde bir araya gelerek e devlet sayfaları açılıp incelenebilir. Hem de tanışmış olursunuz. Birbirinizi tatile gitmeden önce görmek iyi bir ön görüşme fırsatıdır. Ön görüşme sırasında karşınızdaki insanı daha iyi tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Hoşlandıkları ya da hoşlanmadıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güvenilir Bayan tatil Arkadaşı Nasıl Bulunur?

Güvenilir kadın/bayan tatil arkadaşı bulmak için öncelikle güvenilir kaynaklardan araştırma yapmalısınız. Talep oluşturmak için de güvenilir bir web sitesi tercih etmelisiniz. Bu tür siteler üyelerinin her türlü bilgisini almakta ve bazıları ön güvenlik soruşturması yapmaktadır. Ancak buralara ilan vermek ücretlidir. Her farklı ve değerli hizmetin bir karşılığı vardır elbette.

Kadın tatil arkadaşı için kriterlerinizin ne olduğunu önceden belirlemelisiniz. Tatil arkadaşından neler beklediğiniz konusunda açık olmalısınız. Bunları dürüstçe ve dolandırmadan açıkça söylemelisiniz. Aynı dürüstlüğü karşıdaki insandan da beklemek o zaman hakkınız olur. Bu konu ile bağlantılı olan Tur Arkadaşı: Tur arkadaşlığı ile ilgili merak edilen 3 şey! isimli yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

5 thoughts on “Kadın/Bayan Tatil Arkadaşı”

  1. Tatil yapmak icin dürüst kadin arkadas ariyorum cadirim gar iki bolumlu arabamda var izmirde oturuyorum

  2. Eylül 15 den sonra 2 erkek olarak tatile gitme planımız var yaşlar 27 villa veya 5 yıldızlı otel kaliteli düzgün bayan arkadaşlar arıyoruz herhangi bi beklentimiz yok sadece arkadaşlık

  3. Tayland için tür a gitmek istiyorum yanıma özellikle gelmek isteyen bayan arkadaş arıyorum tür fiyatı 12400 TL civarı Tayland Singapur turu 15 tatil için düşünüyorum singke farkı vermek istemiyorum

  4. Temmuz ayı Antalya tatili için hoşça vakit geçirebileceğimiz bayan tatil arkadaşı arıyorum. atlantic45@hotmailcom mail adresim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close