Erkekler içinKadınlar içinTatil ArkadaşlığıUncategorized

Erkek Tatil Arkadaşı

Erkek Tatil Arkadaşı

Erkek tatil arkadaşı arayan bayanlar olduğu kadar erkekler de vardır. İki kişi olarak tatile gidildiğinde daha ekonomik olduğu için erkekler arasında sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde hem yalnız tatil yapmaktan kurtulmak hem de aynı fiyata daha fazla süre tatil yapmam mümkün oluyor.

Erkek Tatil Arkadaşı Nedir?

erkek tatil arkadaşı
erkek tatil arkadaşı

Erkek tatil arkadaşı beraber tatil yapılan erkek arkadaşlardır. Bazen tatil masrafını kendi karşılar bazen de beraber tatile gittiği bayan ya da erkek tarafından karşılanır. Karşılıklı anlaşma şekline göre tatil masraflarının karşılanmasının hangi tarafta olacağı kararlaştırılır.

Eski zamanlardan beri erkek arkadaşlar birbiriyle tatile çıkarlardı zaten ama bu sisteme son zamanlarda erkek tatil arkadaşı arayan bayanlarda katıldı. Forumlarda bu tarz talepler bulunmaktadır. Bu tarz taleplerde özellikle bayanlardan gelen isteklere daha fazla talep olmaktadır.

Ülkemiz tatil yöreleri açısından oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Tatilde yalnız olmak çoğu insan için tercih edilen bir seçenek değildir. Tatilde yalnız olmamak için tatil arkadaşının tatil masraflarını karşılamayı dahi göze alanlar vardır.

 

Erkek Tatil Arkadaşı Nasıl Seçilir?

Erkek tatil arkadaşı arayan bayanlar genelde dul olan ve belli bir yaşın üzerinde olan olgun kadınlardır. Bu kadınlar kendilerine tatil arkadaşı aramak için forumlarda konu ve istek açmaktadırlar. Bu forumlarda kötü niyetli insanlar da bulunur. Bunlardan korunmak için sosyal medya üzerinden konuşmak yeterli olmaz. Tatile çıkmadan önce bir ön görüşme yapılmalıdır.

Ön görüşme sırasında karşılıklı konuşarak tatil arkadaşı olmak için uygun olup olmadığını anlamak mümkün olabilir. Söylediği bir söz, yaptığı bir hareket ya da dünya görüşü hakkındaki açıklamaları size ipucu verecektir. Bu nedenle tatil öncesinde bir görüşme yapmak şarttır.

Forumlardan başka, form doldurarak üye olunan arkadaşlık sitelerinde bulunan erkek arkadaşla da tatile gidile bilinir. Hatta bunlar çok daha güvenli olabilir. Çünkü buraya üye olan kişiler, üyeliklerini gerçekleştirirken bu sitelere bazı kişisel bilgilerini vermek durumundadır. Bu nedenle daha kontrollü ve seviyeli ilişkiler kurulabilir.

Bir de yakın arkadaş çevresinden bulunan tatil arkadaşı vardır ki en güvenilir olan budur. Ama tatil sonrasında başınızı en fazla ağrıtan da bu olabilir. Bu durumda siz de bir daha aynı kişiyle tatile gitmezsiniz olur biter. Tabii böyle bir durum arkadaş çevrenizin değişmesine kadar da gidebilir. böyle bir durumla karşılaşmamak için Tur Arkadaşı: Tur arkadaşlığı ile ilgili merak edilen 3 şey! isimi yazımızı mutlaka okuyun.

Güvenilir Erkek Tatil Arkadaşı Nasıl Bulunur?

erkek tatil arkadaşı
güvenilir erkek tatil arkadaşı

Aslında bildik ve tanıdık kişiler en güvenilir erkek tatil arkadaşı olmaktadırlar. Ama her arkadaş ve ya akraba ile de tatile gidilmez. Tatilde insanlar daha özgür ve rahat davranmak isterler. Ama tanıdıkla gidilen bir tatilde bu pek mümkün olmaz. Hareketleriniz kısıtlanabilir. Bu durum tatilin asıl amacından çıkmasına neden olur. Rahatlamak için gidilen tatilden stresle dönülmesi mümkündür.

Hele ağabey ya da sizden büyük bir erkek ile tatile gidilirse bu durum daha da sıkıcı bir hal alır. Giydiğiniz mayoya, kıyafete bile karışırlar. Konuştuğunuz herkes onlar için potansiyel tehlikedir. Aslında bir bayan için en güvenli ve ideal erkek tatil arkadaşı sevgilisi ya da eşidir. Hem romantik hem de güvenli ve kafası rahat bir tatil geçirmek isteyen bayanlara tavsiyemiz bu yöndedir. bu konuyla ilgili şu yazımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Erkekler için ise kafaca anlaşabildiğiniz arkadaşlarınız ve ya Dağcılık kulübü, motosiklet kulübü gibi sosyal kulüplerden tanıdığınız arkadaşlar en ideal ve güvenilir erkek tatil arkadaşı olacaklardır. Forumlarda bulunanlar arasında da iyi arkadaşlıklar kurulabilmektedir ama bilmediği şeyler insanı her zaman korkutur. Tatilde gerilmemek adına tanıdık bildik kimselerle tatile çıkmak en akıllıca davranıştır. Tamam, kabul ediyorum adrenalinden uzak ve pasif bir davranış ama sonunda zarara uğramak gibi bir riski yok en azından.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

1 thought on “Erkek Tatil Arkadaşı”

  1. Ne kadar Cahilce bir Yazı. Konu, Tatil Arkadaşlığı, Evlilik Öncesi Deneme gezisi değil. Tecrübesi, Görgüsü ve Bilgisi olanların yazmadı umuduyla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close