Tatil Yazıları

Bekarlar için Tatil Önerileri

Bekarlar için Tatil Önerileri

Yalnız seyahat etmek çoğu zaman ürkütücü olsa da, Bekarlar için Tatil Önerileri listemizi okuduktan sonra, aslında yalnız seyahat etmek olgusunu, lehinize nasıl çevirebileceğinizi öğreneceksiniz. Yalnız gezmek, yeni bir tatil arkadaşı bulmak konusunda da en büyük şansınız olabilir. Yalnız seyahat eden karşı cinse rastlamanız gerekmez. Bir arkadaş grubuna katıldığınız zaman bile tatil arkadaşı bulma oranınızda artış sağlayabilir.

Ne istediğinizi bilin

Bu tatile ne için çıktığınızı bilmelisiniz. Bir programınız olmalı. Çantamı atayım sırtıma, neresi olursa oraya gideyim derseniz, tatiliniz yarı yolda aksayabilir. Daha çok bekarların uğrak yeri olan, eğlence bölgelerini tercih etmelisiniz ve planınızı bu yönde yapmalısınız.

Kendiniz olun

Kendinizi kasmaya, farklı kişiliklere bürünmeye gerek yok. Kendiniz olursanız, daha çabuk yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Çekinmeyin

Tatile ne için çıkılır? Rahatlamak, stres atmak, özgür olmak ve karmaşadan az da olsa uzak kalmak için. O zaman insan bu durumda nasıl davranır? Elbette olabildiğince rahat ve özgür. Hatta biraz vurdumduymaz bile olabilirsiniz. Çekingenliği üzerinizden atarsanız, inanın çok daha rahat arkadaş bulabilirsiniz. Şöyle düşünün; karşınızdaki insan sizi tanımıyor ve sizi o an gördüğü şekilde kabul edecektir. Siz de onu tanımıyorsunuz. O zaman neden rahat olmuyorsunuz?

Arkadaş ile Tatil

Belki bekar olabilirsiniz ama bu sizin tatile yalnız gitmeniz gerektiği anlamına gelmez. Yanınıza kafa dengi bir arkadaş alın. Kız veya erkek hiç fark etmez. İki arkadaşın bulunduğu ortamlar, her zaman tekli ortamlardan daha aktif olur.

Güvenli tatil yapın

Güvenliği elden bırakmayın! Her zaman sizin için en güvenli yerlerde konaklayın ve tatilinizin berbat olmasına izin vermeyin. Ucuz ama sevimli yerlerde her zaman daha fazla arkadaş bulma şansınız olacaktır. Zengin ve gösterişli tatil bölgelerinde, insanlar biraz daha gösteriş için tatil yaptıkları için, insan iletişimine pek dikkat etmezler.

Tur gezilerine katılın

Grupların katıldığı turlara katılın. Çevre gezisi, tarihi yerlerin gezisi ve buna benzer aktiviteler size şans doğuracaktır.

Aşırı kalabalık tatil yerlerine gitmeyin

Çok aşırı kalabalık tatil bölgelerin her zaman bir karmaşa olur. İnsanlar bir yerde yemek yiyebilmek için yer arar, kumsalda boş şezlong bulma telaşı, ulaşım telaşı derken, insanların sohbet etmek için halleri bile kalmaz. Ne kadar kalabalık, o kadar stres.

Tatil Arkadaşlığı Sitesini deneyin

Tüm bu tavsiyelerimiz işinize yaramıyorsa Tatilarkadasligi.com sitesinin forum bölümüne Tatil arkadaşı arıyorum şeklinde mesaj bırakınJ

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

1 thought on “Bekarlar için Tatil Önerileri”

  1. Sıcak sempatik şirin orta boy lu rahat tatil veya tur için kız arkadaşı arıyorum yaş 30/40 yaş aralıklarında olması iyi olur disko ve bar düşkünleri lütfen aramasın.tel 5331653512 Hakan yakan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close